Partneři

Náš klub má sponsorské a partnerské kluby v Bradentonu, Floridě, Milwaukee, Wisconsinu - USA, Basileji - Švýcarsko. A nejnověji též v Belgii a Lucembursku.

Návštěva z belgicko - lucemburského distriktu

V pátek 10. prosince navštívili lounský Kiwanis klub Luna Louny čtyři Belgičané, kteří přijeli nabídnout spolupráci s belgicko – lucemburskými kluby.
Členové našeho klubu tuto snahu uvítali, neboť je to přesně ta aktivita, kterou jsme plánovali. Předložili jsme našim belgickým kolegům i návrh projektu, který by byl zaměřen hlavně na děti a mládež. Těšíme se, že se brzy vzájemně navštívíme ve větším počtu.
V belgicko – lucemburském Kiwanis distriktu je 4 000 členů. Je to také proto, že Kiwanis má v této oblasti dlouholetou tradici. V Bruselu vznikl v roce 1963 třetí klub v Evropě, po Vídni a Basileji.

Návštěva partnerkého klubu v Milwaukee

V dubnu 2006 jsme navštívili náš partnerský klub v Milwaukee ve státě Wisconsin. Pobyli jsme 10 dní a mohli jsme vidět, jak pracují kluby v USA a načerpat nové zkušenosti. Kiwaniéři se o nás perfektně postarali, ubytovali nás ve svých rodinách a zorganizovali nabitý program s návštěvou Chicaga.

Návštěva z Belgie (fotogalerie)

Milwaukee 2006 (fotogalerie)