Náš klub

Kiwanis klub Luna Louny byl zaregistrován dne 18.1.2001

Klub je občanské sdružení, které se snaží svou činností získat prostředky, které dále slouží potřebným dětem (dětské domovy, stacionáře, dětská oddělení v nemocnicích...)

Nyní má klub 14 členů - podnikatelé, úřednice, učitelka, důchodci.

Schůzky se konají jednou (dle potřeby i vícekrát) měsíčně.

Pokud se chcete stát členy Kiwanis klubu nebo máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás.

Co je KIWANIS
Kiwanis je jedním ze tří největších mezinárodních prestižních klubů na světě, který sdružuje lidi nejrůznějších profesí, náboženského vyznání a politického přesvědčení. Více než 350 000 mužů a žen, odborníků z celého světa jsou členy Kiwanis International a pravidelně se scházejí ve více než 9 000 klubech, v 90 zemích světa. První Kiwanis klub byl založen 21. ledna 1915 v Detroitu v USA.

Cíle KIWANISU
Pro všechny kluby světa je prioritou číslo jedna POMOC POSTIŽENÝM DĚTEM! Dáváme přednost lidským a duchovním hodnotám před hodnotami hmotnými. Hájíme osvojení a užívání vyšších sociálních, obchodních a profesionálních standardů. Vlastním příkladem přispíváme ke vzniku průbojnějšího a svépomoci schopného občanství. Prostřednictvím Kiwanis klubu a praktickými prostředky pomáháme vytvářet pevná přátelství, učíme oplácet nezištné služby a vytvářet lepší lidské společenství. Spolupracujeme na vytváření a podpoře takového zdravého obecného názoru a vyšších ideálů, jež umožňují posílit spravedlnost, respektování práva a dobrou vůli mezi lidmi.

I takto krásně a lákavě sladce může vypadat schůzka členů lounského klubu Kiwanisu...