Zrušení akce Pohádkový Halloween 2017

Ano, bohužel je to tak. Co členy Kiwanis klubu Luna Louny vede ke zrušení velmi oblíbené akce pro děti i dospělé?
Vedoucí Infocentra Louny, paní B. Tomášková, která zřejmě zodpovídá za akce na Mírovém náměstí, měla výhrady k působení našeho klubu na loňské akci Rozsvícení vánočního stromu. ( Podle nás neoprávněné). Rozhodla se tedy, nastavit nám takové podmínky, které jsou pro nás nepřijatelné. Právě prodej na této akci nám kompenzoval nedostatek finančních prostředků, které míváme při organizaci Halloweenu, i když nám město a někdy i sponzor přispějí.
Zbylé prostředky vždy tvořily základ pro dar, který jsme někomu potřebnému věnovali.
Velice nás to mrzí, neboť vidět spokojené děti je pro nás vždy velmi povzbudivé. Chtěly bychom připomenout, že naši členové jsou dobrovolníci, kteří věnují svůj um, volný čas a finanční prostředky hlavně dětem. Doufáme, že se do příštího roku změní podmínky, abychom mohli tuto zavedenou a hojně navštěvovanou akci opět uspořádat. Dovolte nám, abychom poděkovali všem, kteří nám pomáhají.

Za Kiwanis klub Luna Louny
Šárka Everettová a Alexandra Suková